Heraklit Ahşap Yünü Panel

Heraklit çimento esaslı ahşap yünü akustik panel ; İthal her akustik magnezit bağlayıcılı ahşap yünü paneller

Temel Kullanım Alanları

Ses emici perde
Akustik asma tavan
Tavan ve duvar sistemler
Kullanıldığı Yerler: Spor tesisleri, atış poligonları,ofis,tiyatro,sinema salonları,restoran,otel,oto park yerleri, kayıt stüdyoları,konut binaları,iç duvarlar …

HIZLI VE GÜVENLİ SONUÇDÜŞÜK MALİYET VE YÜKSEK KALİTE

Çimento Esaslı Ahşap Yünü Lifli Akustik Malzeme HERAKLİTH
CELENIT AHŞAP YÜNÜ (PORTLAND ÇİMENTOLU AHŞAP YÜNÜ PANEL DUVAR KAPLAMA)
AKUSTİK KUMAŞ KAPLI CELENIT AHŞAPYÜNÜ (AKUSTİK KUMAŞ KAPLI PORTLAND ÇİMENTOLU AHŞAP YÜNÜ PANEL DUVAR KAPLAMA)
AHŞAP YÜNÜ AKUSTİK ASMA TAVAN (CELENIT 25 MM 60*120 MM AB PORTLAND ÇİMENTOLU,SUYA DAYANIKLI,YANGIN DAYANIMLI AKUSTİK PANEL
HERAKLİTE ahşap rende talaşı (yünü) ile çimentonun özel metotlarla levha haline getirilmesidir. Çimento, ağaç liflerinin tabii elastikiyet özelliğini muhafaza eder ve levhalara süresiz dayanıklılık sağlar.

HERAKLİT AHŞAP YÜNÜ PANEL

HERAKLİTE levhalarının aynı zamanda sese karşı olan izolasyon yeteneği de yüksektir. Okul, hastane, sinema, müzik salonları, TV stüdyoları endüstri binaları, modern çiftlik, plaj ve turistik tesislerin ara duvarları, tavan ve zeminlerinde kullanılarak her türlü sesin başka kısımlarda duyulmasını, rezonansını önler. Soğuk hava depoları inşaatlarında emniyetle kullanılır.
HERAKLİT levhaları kat aralarında ses ve ısı izolasyonu için kullanılırken yükseklik ve alandan kaybı önler, büyük tasarruf sağlar.
Yangına karşı olan mukavemeti ve dayanıklılığı ile bugünkü inşaatlarda en ileri sırayı almıştır. (Yanmazlık DIN B1) Ayrıca yüksek rutubet ve neme dayanıklıdır.

Heraklit Panel

Rende talaşı ile çimentonun özel yöntemler ile birleştirilerek levha haline getirilmesiyle heraklit levha oluşturulmaktadır. Dayanıklı ve uzun ömürlü bir malzemedir. Yüksek ses yalıtım yeteneğine sahiptir. Gürültülerin geçiş kaybına uğramasını ve ses geçişlerinin minimuma indirgenmesini sağlar. Rutubet ve nemden etkilenmez. Küf tutmaz. Ses yalıtımında üstün performans sağlayan heraklit levha, ısı yalıtımınada katkı sağlamaktadır.

İnşaat sektörü, okul, hastane, otel, turistik tesisler, sinema salonu, televizyon stüdyoları, endüstri binaları, modern çiftlikler vb. mekanlarda kullanılır.

ÜRÜN FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN İRTİBAT KURUNUZ :