HACİM AKUSTİĞİ

Teknik Akustik hacim akustiği ürünleri, projelerde işitsel ve görsel konforu sağlamak üzere tasarlanmış ürünlerdir. Farklı mahallerde, sınırsız şekli, doku ve renk seçenekleri ile projeye özel çözümler sunar ve tasarımlarınıza değer katar. Akustik sünger ve basotect gibi Poliüretan süngeri ve melamin köpüğü esaslı ürünlere ses bariyerleri lamine edilerek, bu ürünlerin ses yalıtımı yapma özelliklerini de artırırlar. Bu sayede bir ürünle hem hacim akustiği, hem de ses yalıtımı sağlanmış olur.

Akustik süngerler, akustik ahşap paneller ve akustik kumaş kaplı ürünlere ek olarak tasarım özgürlüğü ve renk, doku zenginliği sağlayan Teknik Akustik hacim akustiği ürünleri bu konuda Türkiye’nin en zengin ürün gamını tek bir çatı altında müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Baffle tavan paneli
Baffle Tavan Paneli

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK BAFFLE ürünleri hacim akustiği problemi olan mahallerde ses yutucu paneller olarak kullanılırlar. TEKNİK BAFFLE ürünleri melamin köpüğü, kumaş kaplı panel, boyalı panel, ahşap yongası, perfore metal paneller gibi farklı tip ürünlerden imal edilebilirler. TEKNİK BAFFLE ürünleri kullanılacağı yere ve ihtiyaca göre farklı ölçü, renk, kalınlık ve şekillerde üretilebilirler. Baffle ürünleri, hacim akustiği düzenlemeleri için en ekonomik, uygulaması kolay ve üstün performans veren ürünler arasındadır.

Devamını Oku..

 

 

 

 

Kanopi tavan paneli
Kanopi tavan paneli

 

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK KANOPi ürünleri hacim akustiği problemi olan mahallerde ses yutucu paneller olarak kullanılırlar. kanopi ürünleri melamin köpüğü, kumaş kaplı panel, boyalı panel, ahşap yongası, perfore metal paneller gibi farklı tip ürünlerden imal edilebilirler.

TEKNİK CANOPi ürünleri kullanılacağı yere ve ihtiyaca göre farklı ölçü, renk, kalınlık ve şekillerde üretilebilirler. Kanopi ürünleri, hacim akustiği düzenlemeleri için en ekonomik, uygulaması kolay ve üstün performans veren ürünler arasındadır.

Devamını Oku..

 

 

 

Kumaş kaplı akustik panel
Kumaş kaplı akustik panel

 

GENEL ÖZELLİKLER

KUMAŞ KAPLI AKUSTİK PANELLER, farklı kalınlık, şekli ve renkte üretilebilen, tavan ve duvarda uygulanabilen ürünlerdir. Her türlü yapı elemanı üzerine ve farklı detaylarla kolayca uygulanabilen paneller, uygulandıkları mekânın hacim akustiğini düzenleyici dekoratif çözümler sunarlar.

 

Devamını Oku..

 

 

 

 

Solo akustik tavan paneli
Solo akustik tavan paneli

 

 

GENEL ÖZELLİKLER

StoSilent sistemleri tavan ve duvar yüzeylerinde akustik panel, mineral yün yutucu plaka, doğrudan püskürtme sistem ve kanopi panel şeklinde hacim akustiği ihtiyacı olan alanlarda sınırsız renk seçeneğiyle uygulanabilir. Malalı ve püskürtmeli uygulama sistemleriyle yüzeylerde farklı dokular oluşturulabilir.

 

 

 

 

 

Heraklit akustik panel
Heraklit akustik panel

GENEL ÖZELLİKLER

HERAKLİTH akustik çözümleri arka plan gürültülerini azaltır. HERAKLİTH marka adı altında, Greenboard ahşap yünü bazlı panel sistemlerini hem duvar hem de tavan yüzeylerinde kullanılmak üzere geliştirmekte ve üretmektedir. Ürünler zamansız ve özgün tasarımlarıyla çok sayıda yaratıcı seçeneğe kapı açmaktadır. HERAKLİTE akustik sistemleri eğitim, spor, ofis, altyapı, eğlence ve dinlenme amaçlı yapılarda uygulanabilir.

Devamını Oku..