gürültü ve titreşim yalıtımı

Gürültü ve Titreşim Kontrolü

Damtec kauçuk zemin ses ve titreşim yalıtımı
Kauçuk Granül Şilte 3,4,5,10,15,20 mm

Gürültü ve titreşim kontrolü ses temelindeki iki ana unsurdur. Hava zerreleri nesnelerin kütlesel yapısına dokunarak derinlik kazanmaktadır. Sesin veya titreşim sağlayan madde nesnelere çarpmasıyla, nesnelerin iletkenlik katsayısına bağlı olarak daha çok direnç göstermesini sağlamaktadır. Titreşim, ses üreten maddeler ve makina’lar uyguladığı kuvvet ile artmakta veya azalmaktadır.
Damtec , gürültüyü absorbe etmek için işlenmiş kauçuk ve basamaklardan dolayı çeşitli yüzeyler sunar. Hem yeni inşaat hem de onarım ve yeniden yapılanma için evin ve işyerinin ve endüstrinin kullanımı için uygundurlar.

 

 

 

 

Teckno Crock Amorim Kauçuk Mantar Şilte
Kauçuk Mantar Şilte 3,4,5,10,15,20 mm

 

 

Damtek , şok gürültüye karşı doğrudan zeminin altında veya kayan zeminin altında ve ahşap kirişlerin kuru birleşim tasarımında (ahşap kirişler) kullanılabilmesini sağlar. Her kat için özel olarak geliştirilmiş halılar kullanılabilir.

 

 

 

 

 

EPDM Ağır Ses Bariyeri
EPDM Ağır Ses Bariyeri 3,4,5,10 mm

 

KRAIBURG, farklı bir zemin türü için özel materyal geliştirdi: parke, laminat, zemin kaplamaları, halılar ve linolyum, PVC, vinil gibi sentetik zeminler için. Seramik karo ve seramikler için Damtec alt tabakaları da vardır.

 

 

 

 

 

 

Mantar Şilte Parke Şap Altı Darbe Yalıtımı
Mantar Şilte Parke Altı Darbe Yalıtımı 2-4-5 MM

Neden  Mantar : izole kauçuk mantar Döşeme altı zemin kaplaması ses ve darbe izolasyonunda mantar ve kauçuk malzemeyi bir arada kullanmak isteyenlerin tercihidir. Halı, Parke, seramik ve daha birçok zemin kaplama malzemesinin altına yürüme kaynaklı ayak sesini önleme amacı ile kullanılmaktadır